.

Обновено

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 159.84
Обновено

? Добијте ја вашата бела насмевка без разлика каде сте! 【Отстранете години на дамки】 Нашето професиона�

DEN 3.33
Обновено

Вода за замена на млазниците за замена на млазниците за орален наводнувач Заменските млазници ви помаг�

DEN 3.00
Обновено

100% медицински одделение не'рѓосувачки челик Ја подобрува оралната хигиена, освежува здив и го зголемув�

DEN 1.00
Обновено

Пакет Од Дванаесет Цевки Со Големина Од 0,85 Унци, Одобрени ОД ЦА Ја комбинира моќта на чистење на Сртот со

DEN 1.33
Обновено

Идната Мајка Четка за Заби има тркалезна глава на четка од 360 степени; влакна со кружен врв за ефикасно ч�

DEN 191.68
Обновено

За чистење околу стоматолошката работа Замена на електрична четка за напојување со напојување оралноB �

DEN 0.33
Обновено

Со соодветен дизајн на капацитет, има многу простор за чување четки за заби и компактен паста за заби Со�

DEN 433.60
Обновено

Премиум бамбус сол за забиоваа премија природна паста за заби е сигурно дека ќе стане ваш нов омилен оде

DEN 159.20
Обновено

Флексибилна цевка : Машината за белење на забите усвоен Флексибилен дизајн на гушавост, овозможувајте л

DEN 614.40
Обновено

Едноставен и елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасно поставување, лесно да с�

DEN 3.33
Обновено

Куќиште за заштита на устата Со Заптивка Опрстен : витката футрола за држач е опремена со Одвојлива ОПрс

DEN 2.67
Обновено

【Децата веќе не мразат четкање на забите】 : Нов дизајн на главата на четката за заби : 360 Метод на чистењ�

DEN 1.67
Обновено

Премиум пакувањето, добро за земјата Дополнителните влакна ги штитат вашите непцата од крварење или гр�

DEN 139.68
Обновено

Користете ја нашата иновативна четка за орална нега за да ги заштитите и заштитите вашите природни заби

DEN 109.76
Обновено

Децата ќе се забавуваат со тркалезна глава На четка диносаурус и карактер На Патка, трепкачки светла и в

DEN 3.00
Обновено

Имам повеќе од 10 години искуство Во Индустријата За Белење Заби Џеки Е Регистриран Стоматолошки Хигиен�

DEN 2.00
Обновено

Тип : Орална нега, животна фаза : Возрасен, модел : природна стоматолошка формула, список на пакети : бр Бр�

DEN 3.00
Обновено

? ? 【Висококвалитетен материјал】 Чистачот на јазикот е изработен од висококвалитетен материјал за жив�

DEN 0.33
Обновено

Официјално Лиценциран Производ Дизајниран да го направи четкањето поинтересно за децата...

DEN 223.68
Обновено

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

DEN 2.67
Обновено

【Длабоко чисти заби】 Initio Преносна вода Flosser може да обезбеди 1600 пати / мин пулсирања со вода под висок п�

DEN 1.00
Обновено

Восочен повеќестран конец со висока јачина за тесно распоредени заби Спирално извртени повеќе нишки об

DEN 20.00
Обновено

Три 34 мл цевки На Екстра Свеж Сензодин Брзо Олеснување Чувствителни Паста за Заби Сензодинска паста за �

DEN 304.96
Обновено

Современ ултратерен дизајн : Стоматолошките случаи на капсули се прецизни инженерски за да ви дадат лес

DEN 3.33
Обновено

Грижа за забите за отстранување на дамки, калкулус ослободување од остатоците од храна Лесен за преносл

DEN 1238.40
Обновено

Погоден за Нова година, Роденден,Забава,Патување, Фотографија и др,исто така идеален за секојдневно нос�

DEN 111.20
Обновено

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 0.33
Обновено

Се бори со периимплантитис Отстранува биофилм и создавање на маргини и околу непцата.999% од бактериите к

DEN 3.33
Обновено

Освежен здив Намалување на популацијата на орални патогени поврзани со периодонтитис Намалување на по�

DEN 2.00
Обновено

Оваа кутија за заграда доаѓа со креативен дизајн, што обезбедува поголема погодност за да носите заград

DEN 3.00
Обновено

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 0.33
Обновено

Совети за замена компатибилни со повеќето вода во вода во вода Одговарајте на повеќето модели на Waterpik, к

DEN 191.84
Обновено

3тините четки за заби се изработени од PP материјали, кои можат да се користат долго време Со тоа, ќе разви

DEN 182.40
Обновено

100% чисти основни и ботанички масла; Остава да се чувствувате како да сте ги исчистиле забите Формулиран

DEN 0.33
Обновено

【Она што го добивате ќе добиете 2 пакувања со куќишта со контејнери за уста во различни бои, практични к

DEN 233.44
Обновено

Главата на четката за замена на четката за замена на четката за заби со двојна замена на оралнаБ има дво�

DEN 0.67
Обновено

Отпорен на лизгање : Носачот на куќиште за заби за патувања усвојува дизајн на опрема, кој има не лизгачк

DEN 3.00
Обновено

Симпатична тема за цртани филмови Електрична четка за заби привлекува деца да ги четкаат забите, полесн

DEN 2.00
Обновено

Стомак удобност чиста чувствителна непцата на непцата се карактеризира со мек, свиленкаста лента од ле�

DEN 2.33
Обновено

Разумен дизајн во облик на U, совршен за профил на деца заби, удобен и безбеден ја обликувате четката за з

DEN 1.67
Обновено

Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви било прашања дали пред или по нарачката, �

DEN 51.52
Обновено

1 LED приклучоци за забрзување на сина светлина во кој било телефон, таблет или компјутер за активирање и �

DEN 3.33
Обновено

Најчистиот начин за четкање на децата : сите природни, глутен, парабен и фталат бесплатно, неГМО, ослобод

DEN 431.52
Обновено

Целодневно ДржењеУживајте во безбедна протеза која се вклопува во текот на целиот ден со крем за протез

DEN 3.00
Обновено

Уста Стоматолошка Кутија : тие се направени од пп материјалЗаштита на животната средина, нетоксични, из�

DEN 616.32
Обновено

【Сензорот за притисок Заштитете ги непцата】 Паметниот индикатор трепка портокал кога премногу четкат

DEN 561.28