.

Обновено

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

DEN 524.00
Обновено

Трапи на рака јаглероден челик 1224 Национална големина на груба нишка Стил на затегнување; Висок јаглер�

DEN 172.80
Обновено

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Овозможува цврстина за отпорност на абење.

DEN 1204.48
Обновено

Направено од висококвалитетен материјал од јаглероден челик Доаѓа со точно исечени груби навои Надвор�

DEN 304.16
Обновено

Тандем Врба Ножеви Извртена Јамка За Очи Вграден ВО КИЛ за директно трчање мамка Тежина : приближно 3 / 8 м

DEN 2.33
Обновено

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 644.80
Обновено

☞Овој производ е главниот додаток на координатната здодевна машина, хоризонтална здодевна машина, оби�

DEN 3.00
Обновено

Индустриски Дупчалки Ротационата датотека од легура на карбид е неопходна напредна алатка за монтирањ�

DEN 631.68
Обновено

Дизајниран за генерирање жлебови за задржување на прстенот во апликација за вртење на левата рака Поли�

DEN 1.00
Обновено

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 1.67
Обновено

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 528.16
Обновено

1 "Дијаметар На Сечење,2" Должина На Сечење, 41 / 2" Вкупна Должина, 4 Флејта М2 ЧЕЛИК; Челик За Алат познат по с

DEN 0.67
Обновено

3 Должина На Сечење 6 Вкупна Должина Произведено во САД 1 Дијаметар На Стеблото 1 Инчен Дијаметар Солидна

DEN 1.00
Обновено

Заштеда на чекори за обработка и временски трошоци, подобрување на ефикасноста на работата Фината изра�

DEN 153.44
Обновено

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 3.33
Обновено

Се препорачува за егзотични материјали За употреба во фино финиш апликации Долг век на траење на алатка

DEN 2.00
Обновено

Придобивки од семејството на овој производ : нови концепти за геометрија специфични за материјали бази�

DEN 3519.84
Обновено

Вие ја купувате сликата Mill Mill Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено дијамет�

DEN 1587.20
Обновено

Вие ја купувате сликата за сликање на мелницата за вметнување Sold By M & J Tooling Llcdayton, Охаопродукции Специфик

DEN 777.60
Обновено

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 3,54 "Л X1, 57" W X1, 57 " H Земја На Потекло : Норвешка...

DEN 2.00
Обновено

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработена од високојаглероден челик, главата е вградена со цементиран карбид, отп

DEN 599.20
Обновено

ЦВРСТИ КАРБИДНИ КРАЈНИЦИ : високоперформанси, разноврсна цврста карбидна крајна мелница Оптимизиран 4ф

DEN 2.00
Обновено

Висок квалитет Направено од тонфрам челик карбид, силен и издржлив 10 парчиња вклучени во овој сет...

DEN 188.64
Обновено

Надворешно вдлабнување модуларен нож М25 модуларен сечилото.02" длабочина на жлебот Надворешно вдлабнув�

DEN 3.33
Обновено

Наменето за генерирање на квадратни жлебови пред лицето на делот Полирано поделено лице за подобрено з�

DEN 489.28
Обновено

Индексиран држач за вртење за општо вртење, кој се протега од мали компоненти до тешка обработка Систем�

DEN 3.00
Обновено

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

DEN 0.33
Обновено

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ�

DEN 3.33
Обновено

①АПЛИКАЦИИ : за сечење нишки; Спирална Точка за преку дупки или Спирална Флејта за слепи дупки; Портокал

DEN 1.00
Обновено

ЧикагоЛатроб Работник Должина Дупчалка, Тешки, Серија : 550АСП, Империјал, 23 / 64 Во Вежба Фракција, 0,3594 Во В

DEN 0.67
Обновено

Комбинирана Вежба Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура Рачката израб

DEN 3.00
Обновено

Произведено во Сад Висина на пакетот : 1 Должина на пакетот : 9 Ширина на пакетот : 1 Произведено во Сад...

DEN 0.67
Обновено

Прислушување со високи перформанси : Спирална флејта допрете преку апликации за дупки Чешли со голема б

DEN 0.33
Обновено

Можно за сечење со голема брзина, погодно за обработка со висока ефикасност Лесно за повторно мелење...

DEN 677.76
Обновено

Цевка допрете сече теми во цевки и цевки фитинзи НПТФ (Национално Гориво За Заострување На Цевки) навои �

DEN 1.67
Обновено

Цена За : Секоја Чешма За Допир : Заострен Број На Парчиња : 1 Допрете Димензија Тип : Инчен Дијаметар На Те

DEN 1587.20
Обновено

Големина 11 / 2" Материјал : Кобалт Заврши : Необложени (Светли) Должина На Флејта : 2 Вкупна Должина : 41 / 2 Гол

DEN 4898.88
Обновено

Променлива геометрија за кратења со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од б�

DEN 3.00
Обновено

2 дизајнот На Флејта ги прави овие идеални за сечење со нуркање кога отстранувањето на чипот не е пробле�

DEN 1.00
Обновено

Погоден за дупчиња, џебување, сечење на клучеви и друга обработка за општа намена на низа материјали Две

DEN 3.00
Обновено

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 2.00
Обновено

Централно сечење Една алатка за груби и завршни операции Длабочини на дупчиња до 1 х Д и периферно мелењ�

DEN 737.92
Обновено

♚ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ГОЛЕМИНА : дијаметар На Сечење : 1 / 2 "(12,7 мм), Должина На Сечење : 1 "(25,4 мм), дија�

DEN 2.67
Обновено

Облик на дрвото на носот Комплетен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации...

DEN 1.00
Обновено

Материјал : Алуминиум Име : Мултифункционален Quick Draw Корисно за активности на отворено Алуминиумски лег�

DEN 791.36
Обновено

Брзи Намалувања : овие алатки имаат шуплив дизајн со тенки ѕидови со двојна наизменична геометрија на з�

DEN 363.04
Обновено

Вие го купувате држачот на алатката за вртење на сликата Од m Недостасува хардвер, видете ја големината �

DEN 1.67