.

Обновено

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Состојба : 100% сосема нови во залиха : Да Д�

DEN 62.72
Обновено

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 468.16
Обновено

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства на обработка Материјал : б�

DEN 624.00
Обновено

Добар во заварување и лемење Димензии : 30мм х 1000мм х 0,1 мм / 0,2 мм Главно се користи За производство на прец

DEN 3.33
Обновено

1 QTY чист бакар 12 "x 12", 18 мерач (1мм) Бакарниот метал лесен за сечење и залепен Одлично за накит, електрични,

DEN 479.84
Обновено

Силен и отпорен на влијание Хемиски отпорен Временски отпор Леснотија на измислица Умрените намалувањ�

DEN 2.00
Обновено

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 "; толер

DEN 2451.68
Обновено

Deabless Xwidth XL должина : 5 MMX10 MMX200 MM, 5 MMX15 MMX200 MM, 5 MMX20 MMX200 MM , Добро во електрична спроводливост, топлинска спрово

DEN 867.68
Обновено

[1] : СЕ ПРИМЕНУВААТ наНајчесто се користи во домот мебел, САМ занаети, модели, итн Одлично за сопствени пр

DEN 0.67
Обновено

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 2574.72
Обновено

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 250.88
Обновено

Силен и отпорен на влијание Хемиски отпорен Временски отпор Леснотија на измислица Умрените намалувањ�

DEN 1016.00
Обновено

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра организација...

DEN 3.00
Обновено

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 138.56
Обновено

Големина на панелот : 1000мм*10мм*0,1 мм / 0,2 мм (Л*В*Ч) Дебелина : 0,1 мм / 0,2 мм Предности : мазна површина, отпорно�

DEN 1.00
Обновено

[Испорака]предметот се испраќа Од Кина, времето на испорака ќе биде 1030 дена Големина : како Што е "Д 2,7 см *

DEN 929.28
Обновено

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, тип на поддршка : лепило со високи температ�

DEN 2.00
Обновено

Направено во САД : Произведено во најсовремена просторија за чистење простории што ги контролира темпе�

DEN 1380.80
Обновено

Висок квалитет : Гума со висок степен на хипалон е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржл

DEN 511.68
Обновено

Пријателски за измислица (лесен за сечење, вежбање, рута и свиоци) Сјајна и сјајна површина Водоотпорен �

DEN 1440.00
Обновено

Силен и отпорен на влијание Хемиски отпорен Временски отпор Леснотија на измислица Умрените намалувањ�

DEN 188.80
Обновено

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 0.33
Обновено

Форма : Ролна; Тип На Клетка : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Ролна; Цврстина : Затво�

DEN 1.67
Обновено

● Идеален месинг за правење ножеви, без разлика дали сте професионален или аматерски производител на н�

DEN 111.84
Обновено

Мазната површина ви дава удобен допир Точно и прецизно рачно мерење Неиндустриска челична топка без де�

DEN 3.33
Обновено

Материјал : 99,9% чист бакар Големина на панелот : 1000мм* 200мм* 0 8мм (должина ширина висина) 8 мм, број на слоеви

DEN 2.67
Обновено

6061 алуминиумот има добар сооднос јачинатежина, натпросечна отпорност на корозија, добра обработка и е о

DEN 255.84
Обновено

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 642.88
Обновено

Карактеристики на материјалот : Тенка плоча од фолија е изработена Од месинг Н62, отпорност на топлина и �

DEN 3.00
Обновено

Материјал : Бакар со висок квалитет Големина на панелот : 1000мм*40мм*0,1мм / 0 Дебелина : 0,1мм / 0,2мм...

DEN 961.44
Обновено

Оперативен температурен опсег од 15 до +55 степени Целзиусови Температура на омекнување : 80 степени Целзи�

DEN 1.67
Обновено

Облик : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Лента; Цврстина : Затво�

DEN 756.32
Обновено

1 Овие челични шипки може да се користат како занаетчиска алатка или алатка за вртење струг за железо, ба

DEN 180.80
Обновено

ПВЦ склопениот трепер е направен од трајна, некондуктивна пластика која се спротивставува на корозија,

DEN 3.33
Обновено

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој мате

DEN 388.80
Обновено

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 1.33
Обновено

Изработен Од Висококвалитетна Алуминиумска Легура 6124 Може да понуди подобра отпорност на корозија и з�

DEN 0.67
Обновено

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1269.44
Обновено

Карактеристики на материјалот : Тенка плоча од фолија е изработена Од месинг Н62, одлична еластичност, ви

DEN 2025.12
Обновено

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 /

DEN 2.67
Обновено

8 PCS 316 L должина од не'рѓосувачки челик должина 250мм / 9,84 "Дијаметар 5мм Материјал : 316 L не'рѓосувачки челик �

DEN 2.33
Обновено

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 2.67
Обновено

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина :

DEN 228.64
Обновено

СОВРШЕНА ЗАМЕНА за КРЕВКО СТАКЛО : Половина од тежината, но многу посилна од стаклото Со дебелина од 1 / 8 �

DEN 1.00
Обновено

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 524.96
Обновено

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Екстра Мека (04 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Црна, Текс

DEN 548.64
Обновено

10 парчиња 1" х 1"х 75" Должина 2 / 25" дебелина алуминиумски агол, или 25мм х 25мм х 1905мм Долга 2мм Дебелина Матери

DEN 3612.80