.

Обновено

Ореви со палецот со затрупана надворешна површина, ова го олеснува затегнувањето со рака Изработено од

DEN 496.00
Обновено

Главна цел : Овие цилиндрични ореви се дизајнирани да држат два дела заедно, обично навојни шипки, за да �

DEN 3.00
Обновено

Висококвалитетни анодизирани алуминиумски завртки за шофершајбната со ореви и пластични мијалници Со�

DEN 0.33
Обновено

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 1348.80
Обновено

Машинските завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувана дупка или се спарени на наводна оре

DEN 1174.40
Обновено

Име на производот : навојна шипка; Материјал : Метал Тежина : 41g; Содржина на пакетот : 8 x навојна шипка...

DEN 2.67
Обновено

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 753.60
Обновено

Орев заснована на крило врз основа на миење садови Замац #3 легура на цинк Умре леана легура на цинк Орев

DEN 175.84
Обновено

Големина : M29 x13mm (30 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : М2 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосув�

DEN 1256.00
Обновено

JISB1111 Пан Филипс Машинска завртка Произведени во спецификациите JIB1111 Завртката за метричка машина е дир�

DEN 2.67
Обновено

Големина : На пример : М3 (внатрешен дијаметар 3мм) Ореви од пеперутка, главно користени за инсталација и ф

DEN 2.33
Обновено

Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, монитори на осветленост, рачно мерење, итн, �

DEN 165.12
Обновено

Дизајниран со материјал од не'рѓосувачки челик, материјалот од не'рѓосувачки челик обезбедува јачина и

DEN 1320.00
Обновено

Квалитет : GB812; Одделение : 4 Тема на темата : 1,5мм; Големина на низата : M35 / 1 Име на производот : склопени тр

DEN 248.64
Обновено

Ниво на дијаметар по инч : 1 / 410 Должина : 13 / 4 инчи Низок јаглероден челик Ниво на дијаметар по инч : 1 / 410...

DEN 1.00
Обновено

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Содржина на пакетот : 5 парчиња X крило завртка за пепе

DEN 1174.40
Обновено

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

DEN 730.40
Обновено

Пакет : 100199 п Стил на возење : За Филипс Снабдување со DIY : обработка на дрво Име на производот за материја�

DEN 2.67
Обновено

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

DEN 2.67
Обновено

Големина : 5 / 8 инчи11 x 10 инчи Еден од најчестите и разноврсни сврзувачки елементи Наменето за употреба со

DEN 2.33
Обновено

Напреден материјал : Тие се голема јачина и нема да се деформираат или да се скршат под нормална употреб�

DEN 1.33
Обновено

Непречен изглед, чиста нишка, униформа и без закопување Димензија : М3 метрика, се однесува на многу обла�

DEN 0.67
Обновено

Големина на низата : М6; Име на производот : Конус орев Материјал : не'рѓосувачки челик; Тежина : 26g...

DEN 133.44
Обновено

Големина на конецот : M4 / 0,16 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 42g Содржина на п�

DEN 159.52
Обновено

Рамна потколеница Филипс Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 димензии 410 зацврстен не'рѓ�

DEN 11535.84
Обновено

Големина : M10x20mm Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Сертификација : Ништо Големина : M10x20mm...

DEN 0.33
Обновено

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на Hex Socket Allen : 3 / 32 (инч)...

DEN 0.33
Обновено

Големина : Златна, должина : M4x14mm Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Челик од легура Стил на глава : круг...

DEN 1.67
Обновено

Име на производот : вметнете еорев; Материјал : легура на цинк Главна боја : бронзен тон; Содржина на паке�

DEN 1.00
Обновено

Големина : 10мм Декоративни капачиња Количина на пакувања : 400 Големина : 10мм Декоративни капачиња Количи�

DEN 320.16
Обновено

Трајни : Направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, силен, издржлив, отпорен на кор

DEN 1230.40
Обновено

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 1,43 " Ширина на пакетот : 4,75"...

DEN 2.67
Обновено

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

DEN 342.40
Обновено

【Димензии】 Модел : M8 x 65mm; Дијаметар : 16мм / 0,63inch; Дебелина на капа : 3мм / 0,12inch; Должина на завртката : 65мм / 2

DEN 939.20
Обновено

Големина : M14, Должина : 4мм Пакетот вклучува : пластична кеса | Стил на возење : Филипс Материјал : Не'рѓосу�

DEN 1.00
Обновено

Тема : Груба / целосна нишка / Стекнат случај / црн оксид Дијаметар на конец : 3 / 816, должина : 8 инчи...

DEN 0.33
Обновено

Големина на низата : М6; Име на производот : квадратна орев Материјал : метал; Тежина : 26g...

DEN 104.32
Обновено

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

DEN 1.67
Обновено

Завртка за глава на копчињата за Еверест Gen7 Pro & Sport Пакет од 8Спецификации Големина : 3 x 8 mm Тежина : 1 фунти

DEN 1.00
Обновено

Пан плоштад вдлабнатина аб Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации...

DEN 0.67
Обновено

Исто така познат како завртки за тренери или тешки завртки од дрво Наизменично се нарекуваат завртки за

DEN 2.00
Обновено

ПАНСКИ СВЕТИ А завртки за самопочитување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на

DEN 3.00
Обновено

Број на модел : SF9 BG7 Q8 TEQ9 W89 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на коп�

DEN 1240.00
Обновено

Име на производот : Докинг за поврзување на орев; Содржина на пакет : 16 парчиња X завртка Главна боја : сре�

DEN 2.00
Обновено

Големина на низата : М3; Име на производот : Knurl орев Материјал : месинг; Тежина : 807g Содржина на пакетот : 500

DEN 3.33
Обновено

M2 M3 M4 M4 M5 M6 HEX копче на копчето за капакот на капакот на капакот на капакот, завртката со завртки за метрич

DEN 249.60
Обновено

Димензии : М5; Димензии L : 0,4 инчи (10 мм) Компатибилен тип : T8; Површински третман : Никел Пакет : Bolton Pack (Blister);

DEN 1558.40