.

Обновено

30 Вати, 100277 Волти, 3660 Лумени, 360 Ширење На Зракот Форма На Пченка, Средна Основа, Тип На Светилка Од Пченка.

DEN 3.00
Обновено

Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 120 V Основен Тип : Е26 База Затемнување : Да Материјал За Сијалица : Проѕи�

DEN 303.84
Обновено

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 7г; Содржина На Пакетот : 1 х Силиконска Све

DEN 127.68
Обновено

Сијалица од Стил : Средно Светло Тип : Светилки Тежина на пакетот : 0,53 фунти Речиси насекаде каде што може

DEN 1.00
Обновено

ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ : Е26 База / 6 вати / 500 лумен / Затемнет / Топла бела светлина / Златна / Рустикален и�

DEN 207.84
Обновено

Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА АКЦИИ нсн 6240010974722 Единица по продажба : 10 Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА А

DEN 2.00
Обновено

12Светилки 35 ВАТИ JCD T4 120v 35w Халогени Светилки 35watt G8 База Anyray A1704 Y G8 БиПински База (8 Милиметри помеѓу Иглич�

DEN 412.80
Обновено

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Обновено

ХАЛОГЕНИ СВЕТИЛКИОвие халогени светилки заштитени со УВ 35 вати 120 волти произведуваат повеќе лумени по

DEN 1.00
Обновено

€Висока Ефикасност● Заштедете 90% на сметки за електрична енергија, дневна светлина бела 6000 K, 500 лумен, ш

DEN 159.84
Обновено

☆☆ 1 Карактеристики на производот : 10w затемнета r7s J Тип T3 LED сијалица СО 78mm база, AC110 V120 V, 360 степен зрак аг

DEN 1.00
Обновено

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Обновено

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : со само 1 / 10 потрошувачка на електрична енергија на блескаво сијалица, чинат само 0,

DEN 190.40
Обновено

54726 Карактеристики : Сијалица Низок до среден напон со рефлектор. Лумен излез : 150. Филамент : ЦК6. Просече�

DEN 1055.84
Обновено

10 Пакет Најсветлото и најточното бело осветлување во паметна сијалица Одете од ладно продуктивно освет

DEN 3.33
Обновено

ЗАШТЕДЕТЕ ЕНЕРГИЈАНамалете ја потрошувачката на електрична енергија за 90% кога ќе ги замените светилки

DEN 3.00
Обновено

Мр11 ГУ4 ХАЛОГЕНА Сијалица 20В, 200 лумени со напон од 120в, халогенот обезбедува светла агол на зрак од 30 степ

DEN 221.92
Обновено

[Широка апликација] осветлете го предниот панел, декоративен, безбедносен, надворешни рефлектори, улица

DEN 108.64
Обновено

Половина Хромирана Сијалица : е26 е27 едисон светилки изработени од стакло со дизајн на огледало со сребр�

DEN 158.24
Обновено

HQRP® 4pcs LED Светилки ; База : Е12 База; Лумен : 450500; Долг животен век; Работен Напон : 110 V AC; Моќност : 3 Вати; LED : 52

DEN 318.56
Обновено

Име на производ : LED Алуминиумска Плоча За ПХБ;Одговара за : 3 x 1 W / 3 W / 5 W Led Диоди(Серија) Тип : Полумесечина

DEN 2.33
Обновено

Ве молиме проверете дали основата на сијалицата одговара на вашето светло ПАР16 е формата на рефлекторо�

DEN 1588.80
Обновено

Индексот на рендерирање на бои е дури 99+ Совршена способност за репродукција на бои, предметите под свет

DEN 1.00
Обновено

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Обновено

● (Пакет од 5) 4w 120v g9 led сијалица Затемнет, База На Г9 БинПин, АЦ110В, 4 Вати, тело на керамичка ламба, јасен / т�

DEN 2.67
Обновено

Цена За : Секоја Плоча Боја : Сребрена Висина (Во) : 41 / 2 Ставка : Тип На Прекинувач За Контрола На Вентилато

DEN 2.67
Обновено

Прозрачна : 368лм; Температура На Бојата : 55006000К; Прилагодлива Боја : НЕ; Тип На Сијалица : МР11; Број На Сијал

DEN 547.20
Обновено

Повеќебоен И Автоматски Бел : Затемнети 16 милиони бои и топли за ладење бели(2500К9000К) Поставете ја сијали�

DEN 1.67
Обновено

ЦИК Индустрии Кутија од 10 Светилки 2057 LL ова е Сијалица Со Долг Животен Век Од 12,8 Волти со база BAY15d Ве моли

DEN 271.84
Обновено

Сијалица За Промена на бојатаПаметните светилки поседуваат милиони бои и 36 претходно поставени режими

DEN 1.00
Обновено

Еден Лесен Приврзок од колекцијата Горди Големина на предметот : Должина : 13.00 Инчи Висина : 7.00 инчи Ширин

DEN 388.80
Обновено

€ (Пакет од 3) е11 led светилки Дијаметар : 18мм (0,7 инчи), Должина : 62мм (2,4 инчи), Форма : Т4 Цевка ЈД, База : Е11 Мин

DEN 238.08
Обновено

Поларитет : двополарни, едноконтактни минијатурни бајонет база BA9 S 1816 Led светилки компатибилен со 10 до 30

DEN 175.84
Обновено

Заштеда на енергија : ftl затемнувачки gu10 led светилки 3000k користи само 6 вати, може да замени 50w60w халогени с�

DEN 255.84
Обновено

Моќност : 26 W, Тип : Двојна Двојна Цевка CFL, Боја Температура( Келвин) : 3500 K, Лумени : 1700, Ширење На Зракот : 360 �

DEN 1.00
Обновено

Замена ЗА ВЛОЖУВАЊЕ ОСВЕТЛУВАЊЕ МП 250В / БУ / УВС / ПС / ЕМ / 950 Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Вло�

DEN 1.33
Обновено

Замена ЗА МЕРКУР МАРОДЕР ГОДИНА 2005 ВИСОКО СВЕТЛО ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО Единица по продажба : 10 Замена ЗА М

DEN 1517.76
Обновено

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 0805 SMD LED Superbright Led Диоди DIY Напред Напон (В) 1 0805 СМД ПРЕДВОДЕНА 0805 SMD LED Superbright L

DEN 3.00
Обновено

Најсветла стандардна големина ГУ10 сијалица : 450лумен, што е еквивалентно НА 50w халоген ГУ10 сијалица (само

DEN 2.33
Обновено

Променете ги боите, вклучете и исклучете ги светлата, затемнете и креирајте распореди и автоматизации з

DEN 199.52
Обновено

Quer Super Blight Q Оваа LED сијалица P13 5s е изградена со 10SMD 3030 LED чипови 360°агол на осветлување за целата емисија н�

DEN 0.67
Обновено

Е12 ПРЕДВОДЕНИ Црвени Светилки : Изработени од пластика, база на е12 канделабри, сијалица предводена ОД 1w �

DEN 255.84
Обновено

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 0.33
Обновено

Побрзо загревање и време на воздржување Одлично рендерирање Во Боја во споредба со стандардниот метале

DEN 538.88
Обновено

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.33
Обновено

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84
Обновено

База : Е26 Средна Завртка, 1Инчен Дијаметар (Е27) Спецификации : 150 Вати, 120 Волти, Т10 Халогена Светилка Едини�

DEN 1305.60