.

Обновено

Разновидност за јога лента : Оваа лента за истегнување на јога од 12 јамки е совршена за јога, пилатес, бал

DEN 255.20
Обновено

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

DEN 5834.88
Обновено

Сите во еден систем на тренингот ги вклучува сите алатки и опрема за да ги разработат скоро секоја муск�

DEN 2.67
Обновено

Патнички јога мат : Овој не токсичен Јога Мат со дебелина од 2 мм лесно се склопува на квадрат од 10 инчи x 12

DEN 555.20
Обновено

Различни опции за вежбање сидрото ја зголемува разноврсноста на опсезите за отпор Вежбите на горниот д

DEN 127.84
Обновено

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

DEN 94.24
Обновено

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 803.20
Обновено

Големина : Дијаметар : 5,5 инчи (14 см), должина : 13,0 инчи (33 см), тежина : 22,1 мл ( Материјал : Површина : Ева (40%), р�

DEN 2.67
Обновено

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

DEN 255.68
Обновено

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 висококвали�

DEN 1.00
Обновено

Рачки што не се лизгаат : Рачките на групата за обука на отпор се изработени од материјали што не се лизг�

DEN 982.40
Обновено

Без оглед на позицијата, искуството или силата, овие ленти за ремени се да ги олеснат вашите сесии за јог

DEN 1.00
Обновено

Мултифункционално : бројачот на тајмер има часовник, ден во неделата, месец и ден, тајмер за одбројување,

DEN 1.67
Обновено

60% памук, 40% спандекс Затворање на копчињата Можете да го носите за да фотографирате со семејството и при

DEN 358.40
Обновено

Ткаенина : Памук + Спандакс ткаенина измешана со спандекс за удобност Карактеристики : тенок, сатен, цврс

DEN 255.84
Обновено

Нашиот производ е идеален за вежбање, сила на зглобот, мускули на раката, градите и грбот Забелешка : Заб�

DEN 1.67
Обновено

Силно оптоварување : Нашите гимнастички прстени се изработени од премија од дрвен материјал од бреза, 32�

DEN 3.00
Обновено

* Главна Purpse ви помага да го поправите Chrug, ги добива вашите заоблени грб и 'рбетот директно, исто така, фл�

DEN 126.24
Обновено

Jerseyерси, полиестер, спандекс, чешлиот памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материла : 70% п

DEN 1.67
Обновено

Spacer на велосипед 1мм+1,5мм+2мм Просторен отпорен на корозија и растојание против велосипед За планински в�

DEN 881.60
Обновено

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 191.68
Обновено

★ Независен вграден GPS] Smart Watch Вграден самостоен GPS, спортски придружник на отворено што ви овозможува д�

DEN 3897.44
Обновено

Пондериран обрач Споредба со традиционалниот обрач за половината, нашиот обрач за половината е полесно

DEN 1274.56
Обновено

Постојат 4 влошки против лизгање за да се спречи лизгање и заштита на подот од гребнатини Наменето да ве�

DEN 560.00
Обновено

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

DEN 3.00
Обновено

100% полиестер Материјал : Акрилик Стил : Мода, кауза Декорација : Ништо Пол : Womenенски прилика : Обичен Тип н

DEN 2.33
Обновено

*Карактеристики : Вежба за повеќе позиции / различни бои за обележување на различни позиции, метод на поз

DEN 3.33
Обновено

100% полиестер Направено во САД линиски врвови за жени Затворање на копчињата Само Хемиско чистење...

DEN 3.00
Обновено

Тешката триаголна кука со заклучување му овозможува да издржи истегнувања со висок интензитет, вие од п

DEN 2.67
Обновено

【Двовоедно : Фитнес и масажа】 : Кога пондерираниот облик на вклопување брзо се врти, меките глави за мас

DEN 2.00
Обновено

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

DEN 2.00
Обновено

【Надградба на одличен дизајн】 Нов надграден дизајн за заклучување на двојна безбедност, осигурете се �

DEN 639.68
Обновено

Димензии : 35 "x 13,5" дијаметар Изработен Специфично да носите јога душеци во лесна, родова неутрална, форма

DEN 217.60
Обновено

Материјали : Цврсто леано железо, хромирана рачка и гума обложени тежини, не е потребно одржување, долго�

DEN 615.84
Обновено

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

DEN 1452.80
Обновено

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

DEN 1.00
Обновено

Цврст и безбеден : Изработено од висококвалитетен челик, силен и стабилен, може да издржи тежина од 440 фу�

DEN 4735.84
Обновено

Помага да се зголеми издржливоста и удобноста на јога пози, истовремено зголемувајќи ја издржливоста и

DEN 3.00
Обновено

Производ Образовни маркери за поли винил стапала кои ги подобруваат когнитивните способности на стебл

DEN 239.20
Обновено

Опремена со посебна торба за чевли, повеќе хигиенска Различни методи на грб, слободен избор Голем капац�

DEN 5447.04
Обновено

Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Заштедете 15% !!!! ГЕАТ Промоци�

DEN 2.33
Обновено

► 7 дена меморија : До 7 дена активности автоматски се чуваат, за да можете да останете мотивирани и да го

DEN 47.84
Обновено

Материјал : Cowhide Врши притисок врз мускулите, прилагодете ја рамнотежата на силата на вежбање, зајакнува

DEN 2.67
Обновено

Ако барате природен начин да го подобрите вашето држење на телото и сакате да се збогувате со болката во

DEN 3906.08
Обновено

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 3.33
Обновено

Погодни за многу вежби овие не лизгачки ленти не се совршен избор за многу вежби како што се истегнувањ�

DEN 2.67
Обновено

Една големина одговара на сите тешки, прилагодливи ленти за зглобот за обука на сила Пренесува тежина н�

DEN 1368.00