.

.

Обновено
Сандвик Коромант А50У-PCLNL 19 Нормални Притисоци На Течноста За Ладење Држач За Вртење, Тркалезно Стебло, Челик, Внатрешно, Заклучување На Рачката, Лева рака, 50мм Дијам?

Сандвик Коромант А50У-PCLNL 19 Нормални Притисоци На Течноста За Ладење Држач За Вртење, Тркалезно Стебло,

DEN 3.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди