.

.

Обновено
Нијагара Машина N85465 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, 30 Степен Хеликс, 2 Флејти, 6 Вкупната Должина, 1.000 Сечење Дијаметар,

Нијагара Машина N85465 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече,

DEN 1.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди