.

.

Обновено
Отстранување на металот Widia Bur M41388 SF, Master Cut Edge, тркалезно дрво на носот, 0,5 Дијаметар на сечење, карбид, десно исечено, 0,25 Дијаметар на Шанк

Отстранување на металот Widia Bur M41388 SF, Master Cut Edge, тркалезно дрво на носот, 0,5 Дијаметар на сечење, карбид,

DEN 1.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди