.

.

Обновено
45W USB-C Супер брз полнач на wallидови од типот Ц Брзо полнење за Samsung Galaxy S23 Ultra/S23/S23/S23+/S22/S22 Ultra/S22+/Note 10/Note 20/S20/S21, Galaxy Tab S7/S8, PPS Charger со 6.6FT C кабел за полнач, 2pack

45W USB-C Супер брз полнач на wallидови од типот Ц Брзо полнење за Samsung Galaxy S23 Ultra/S23/S23/S23+/S22/S22

DEN 2.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди