.

.

Обновено
Конектори за Вентили за Спојување со месинг Допрете за 1/2 3/4 Конец од 1 инч 20/25/32мм Градинарски Адаптер за Заварување На Цевки за Наводнување Со Вода 1 парчиња

Конектори за Вентили за Спојување со месинг Допрете за 1/2 3/4 Конец од 1 инч 20/25/32мм Градинарски

DEN 1.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди