.

.

Обновено
USB-C Femaleенски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Lenovo MIIX2 64GB за полнач, синхронизација, OTG уреди како тастатура, глушец, поштенски патенти, PD

USB-C Femaleенски до USB машки брз адаптер компатибилен со вашиот Lenovo MIIX2 64GB за полнач, синхронизација,

DEN 3.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди