.

.

Обновено
Сигнализирање на Едвардс 125strng240a Флес Ксенон Строб Бикон, куќиште отпорен на корозија, нормален излез 175K врв Кандела, 240V AC, сива база, зелена

Сигнализирање на Едвардс 125strng240a Флес Ксенон Строб Бикон, куќиште отпорен на корозија, нормален излез 175K врв Кандела,

DEN 2.67

Залиха
In stock

Најдобри понуди