.

.

Обновено
VFD075B43A VFD-B Конвертор На Фреквенција на Инверторот 7.5 kw 2HP 1 Фаза 380V 400HZ Нови Во Кутија 1PCS

VFD075B43A VFD-B Конвертор На Фреквенција на Инверторот 7.5 kw 2HP 1 Фаза 380V 400HZ Нови Во Кутија 1PCS

DEN 3.33

Залиха
In stock

Најдобри понуди