.

.

Обновено
Аспиратор за опсег на опсег од брано 30 инчи со гласовна контрола, 900 cfm кујнски издувен аспиратор за отвор на качулка со контрола на допир, контрола на гестикулации з

Аспиратор за опсег на опсег од брано 30 инчи со гласовна контрола, 900 cfm кујнски издувен аспиратор за отвор

DEN 1.67

Залиха
In stock

Најдобри понуди