.

.

Обновено
SKIL PWR ЈАДРО 20 Brushless 20V 1/2 Во. Компактен Комплет За Возач На Вежба Со Променлива Брзина со 1/2 Еден Ракав, Чак за Крцкање Без Клуч &засилувач; LED Работното Светло Вклучува 2

SKIL PWR ЈАДРО 20 Brushless 20V 1/2 Во. Компактен Комплет За Возач На Вежба Со Променлива Брзина со 1/2

DEN 1599.68

Залиха
In stock

Најдобри понуди