.

.

Обновено
16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА HTC СМЕНА Мобилен Телефон. Со Голема Брзина Картичка Доаѓа со слободен SD И USB Адаптери. Доживотна Гаранција.

16gb Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА HTC СМЕНА Мобилен Телефон. Со Голема Брзина Картичка

DEN 468.48

Залиха
In stock

Најдобри понуди