.

.

Обновено
Полирање, пескарење шкурка 100 парчиња кука и јамка што се собираат сув шкурка за пескарење диск алумина 90x90x90mm 60 до 1200 груб песок за полирање и мелење

Полирање, пескарење шкурка 100 парчиња кука и јамка што се собираат сув шкурка за пескарење диск алумина 90x90x90mm

DEN 1.33

Залиха
In stock

Најдобри понуди