.

.

Обновено
4G Мобилен Телефон, 6.52 Инчен FHD Екран Со Капки 5G WiFi Двоен SIM Паметен Телефон За Android12, 8GB RAM МЕМОРИЈА 128GB ROM, Octa Core 4500mah Тип C Мобилен Телефон СО 16mp 32mp Камера За Дневно

4G Мобилен Телефон, 6.52 Инчен FHD Екран Со Капки 5G WiFi Двоен SIM Паметен Телефон За Android12, 8GB RAM МЕМОРИЈА

DEN 1441.60

Залиха
In stock

Најдобри понуди