.

.

Обновено
Zosi H.265+ 5MP 3K додаток на безбедност POE камера, ноќно гледање во боја, двонасочен разговор, откривање на човекот, аларм за звук и светлина, IP66 водоотпорен Внатрешен затв?

Zosi H.265+ 5MP 3K додаток на безбедност POE камера, ноќно гледање во боја, двонасочен разговор, откривање на човекот,

DEN 4639.84

Залиха
In stock

Најдобри понуди