.

.

Обновено
Senduo Надградена мини струг 7 x14 - Метална струг Променлива брзина 0-2500rpm - Mini Metal Lathe Machine 550W со метална опрема, за метално вртење w/кутија за алатки

Senduo Надградена мини струг 7 x14 - Метална струг Променлива брзина 0-2500rpm - Mini Metal Lathe Machine 550W

DEN 11519.84

Залиха
In stock

Најдобри понуди