.

.

Обновено
VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 24mm до 28mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:28mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65

VXB Бренд Јапонија MJB-65-BL 24mm до 28mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:28mm

DEN 0.33

Залиха
In stock

Најдобри понуди