.

.

Обновено
VXB Бренд Јапонија MJC-65-GR 7/8 инчи до 1 3/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 3/8 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијамета

VXB Бренд Јапонија MJC-65-GR 7/8 инчи до 1 3/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:

DEN 8504.32

Залиха
In stock

Најдобри понуди