.

.

Обновено
200 парчиња партии за хартија за еднократна употреба на хартија поставени 50 чинии за вечера, 50 таблички за десерт, 50 чаши, 50 салфетки за вечера за роденденски туш венч

200 парчиња партии за хартија за еднократна употреба на хартија поставени 50 чинии за вечера, 50 таблички за десерт,

DEN 1.67

Залиха
In stock

Најдобри понуди