.

.

Обновено
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-GR 1/2 инчи до 15/16 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 15/16 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијамет

VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-GR 1/2 инчи до 15/16 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 15/16

DEN 3.33

Залиха
In stock

Најдобри понуди