.

.

Обновено
Покрив за климатик со никуном, сите сезони целосна мрежа на наизменична мрежа за надворешна единица прилагодлива на дефанзивецот на отворено AC Заштита од затнувањ

Покрив за климатик со никуном, сите сезони целосна мрежа на наизменична мрежа за надворешна единица

DEN 383.84

Залиха
In stock

Најдобри понуди