.

.

Обновено
Повлеч на ракав за компресија - Отстранете ја орев и ферула од цевка 03943 - Отстранувач на ракави само за фитинзи за компресија од 1/2 -инчи - алатка за отстранување на п?

Повлеч на ракав за компресија - Отстранете ја орев и ферула од цевка 03943 - Отстранувач на ракави само за фитинзи

DEN 223.68

Залиха
In stock

Најдобри понуди