.

.

Обновено
Gyros не'рѓосувачки-челик мандрел, 1/8 shank, одговара на 1/8 Arbor Doad Size. Силен и без вибрации. Се користи за монтирање на додатоци како минијатурни кружни пила, сечи на тркала,

Gyros не'рѓосувачки-челик мандрел, 1/8 shank, одговара на 1/8 Arbor Doad Size. Силен и без вибрации.

DEN 116.64

Залиха
In stock

Најдобри понуди