.

.

Обновено
Леново Легија 5 15IAH7 82RC003VUS 15.6 Игри Лаптоп-Целосна HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 12th Gen i7 - 12700h Тетрадека-јадро [14 Јадро] 2.30 GHz-16 GB Вкупно RAM МЕМОРИЈА-1 TB SSD-Бура Греј

Леново Легија 5 15IAH7 82RC003VUS 15.6 Игри Лаптоп-Целосна HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 12th Gen i7 - 12700h Тетрадека-јадро

DEN 15999.84

Залиха
In stock

Најдобри понуди