.

.

Обновено
Конзерви за отпадоци PAIFA, тркалезни отпадоци од не'рѓосувачки челик, без капак погоден за мали простори двојни барели 7L/9L внатре и надвор од отпадоци за отпад/бела/9L

Конзерви за отпадоци PAIFA, тркалезни отпадоци од не'рѓосувачки челик, без капак погоден за мали простори двојни

DEN 1241.60

Залиха
In stock

Најдобри понуди