.

.

Обновено
5in Hole Saw Laiwei Hole Saw, HSS Bi-Metal Doad Cutter, секач за дупки од 127мм, издржлив челик со голема брзина со должност арбор, длабочина на сечење 1-3/16 инчи, непречено сечење во дрво, плас?

5in Hole Saw Laiwei Hole Saw, HSS Bi-Metal Doad Cutter, секач за дупки од 127мм, издржлив челик со голема брзина со должност

DEN 267.04

Залиха
In stock

Најдобри понуди