.

.

Обновено
DC 7.4/12/24V 3000rpm пластична индустрија мини вибрација мотор ротационен мотор за вибрирачки мотор за масажа за кревет за стол за масажа - Медицински инструменти -

DC 7.4/12/24V 3000rpm пластична индустрија мини вибрација мотор ротационен мотор за вибрирачки мотор за

DEN 189.28

Залиха
In stock

Најдобри понуди