.

.

Обновено
VXB Бренд Јапонија MJC-55CSK-EGR 1/2 инчи до 28mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 28mm Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот Дијаметар: 55

VXB Бренд Јапонија MJC-55CSK-EGR 1/2 инчи до 28mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:

DEN 0.33

Залиха
In stock

Најдобри понуди