.

.

Обновено
Limodot 1,5 КС компресор за воздух Преносен, ултра тивок компресор на воздухот 6 галон Трајлив челичен резервоар за воздух, без масло, 2,6 cfm на 90 psi, брзо обновување од 40-тит

Limodot 1,5 КС компресор за воздух Преносен, ултра тивок компресор на воздухот 6 галон Трајлив челичен

DEN 4159.84

Залиха
In stock

Најдобри понуди