.

.

Обновено
600w Вертикална Оска Турбина На Ветер со Контролер, 24V 48V 96V 120V 220v Ниска Брзина На Ветерот Почеток Ветер Генератор Слободен Енергија Ветерница За Дома Или Кампување

600w Вертикална Оска Турбина На Ветер со Контролер, 24V 48V 96V 120V 220v Ниска Брзина На Ветерот Почеток Ветер Генератор

DEN 1.67

Залиха
In stock

Најдобри понуди