.

.

Обновено
Aexit 10cm dia abrasive тркала и дискови 5мм дебелина 2000 решетки за полирање на дијаманти за мелење на тркала за мелење на треска сина

Aexit 10cm dia abrasive тркала и дискови 5мм дебелина 2000 решетки за полирање на дијаманти за мелење на тркала

DEN 0.67

Залиха
In stock

Најдобри понуди