.

.

Обновено
Bemelux Bifocals Sainking Desk Lamp со стегач, 5 диоптер со 20 диоптер, леќи од одвојување од 6 инчи и LED диоди од 120 парчиња, 3 режими во боја 1200 лумени за вртење на вртливата ламба со св?

Bemelux Bifocals Sainking Desk Lamp со стегач, 5 диоптер со 20 диоптер, леќи од одвојување од 6 инчи и LED диоди

DEN 3.00

Залиха
In stock

Најдобри понуди