.

.

Обновено
1QTY 99,9% чист бакарен лист, 12 x 12, 18 дебелина на мерачот, приложена бакарна плоча, одлично за накит, занаети, модели

1QTY 99,9% чист бакарен лист, 12 x 12, 18 дебелина на мерачот, приложена бакарна плоча, одлично за накит, занаети,

DEN 479.84

Залиха
In stock

Најдобри понуди