.

.

Обновено
Мини гроздобер стрижења за шиење, 8x16x5 големи ракувани ножици за вез од не'рѓосувачки челик, сечење на вез занаетчиски ножици

Мини гроздобер стрижења за шиење, 8x16x5 големи ракувани ножици за вез од не'рѓосувачки челик, сечење на вез

DEN 140.16

Залиха
In stock

Најдобри понуди